GDM Standaard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
€ 2,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21AL-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888112
EAN:
04001088144224
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector is ontworpen voor veilige en betrouwbare elektrische verbindingen. Met een 3-polige configuratie (2+1PE met PE over de kabeluitgang) voldoet deze connector aan de UL 2238-norm en is hij gehuisvest in een stevig zwart omhulsel. De schroefverbinding en de PG9-kabelwartel met trekontlasting zorgen voor een vaste bevestiging en bescherming tegen spanning. Deze connector werkt op 230 V AC/DC en 10 A en is ideaal voor zowel industriële als commerciële toepassingen waar hoge betrouwbaarheid vereist is. De beschermingsgraad voldoet aan IP65- en IP67-classificaties, wat bescherming biedt tegen stof en vocht, waardoor hij geschikt is voor buiten- of veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888112 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 8 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931236106 Name: GDM 2009 J GRAU ( Black Housing instead of Grey ) |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, PG9 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21AL-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG9 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888112 |