GDM Standaard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
€ 8,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210A-D1U-10D
Fabrikantnummer:
934888046
EAN:
04001088016309
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector is een veelzijdige en betrouwbare component die geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Deze Form A, 3-pins (2+1PE; PE over kabeluitgang) connector heeft een robuuste zwarte behuizing en een duurzame schroefverbinding. Het ondersteunt een genormeerde impuls-spanningsweerstand van 4,0 kV en een operationele spanning van 230 V DC, met een nominale stroomsterkte van 10 A. De connector is haaks voor eenvoudige installatie en beschikt over ongeaarde contacten van CuZn met Cu/Sn-plating. Het is ontworpen om kabels met een diameter van 4,5 tot 11 mm te accommoderen en kan functioneren in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. De beschermingsgraad van IP65 (mits correct gemonteerd en vergrendeld) zorgt voor geschiktheid in barre omgevingen. Daarnaast verhoogt de geïntegreerde terugstroomdiode de beschermende functionaliteiten. Dit product voldoet aan verschillende normen, waaronder DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, en wordt geleverd met VDE en SEV goedkeuringen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888046 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M20; with recovery diode, 230 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210A-D1U-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | ˂ 1.2 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888046 |