GDM Standaard DIN Standaard Veld Monteerbare Connector
€ 4,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31FJ-A0U-10D
Fabrikantnummer:
18884
EAN:
04001088097346
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Monteerbare Connector is een veelzijdige en betrouwbare connector die voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400. Deze connector heeft een 4-pin configuratie (3+1PE; PE over de kabeluitlaat) en een transparante behuizing, waardoor eenvoudig inspectie van de interne componenten mogelijk is. Het is ontworpen met een schroefverbinding en M16 trekontlasting, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare verbinding. Deze connector is geschikt voor 230 V AC/DC en 16 A en is geschikt voor diverse industriële toepassingen. Met een maximale bedrijfstemperatuur van -25°C tot +80°C biedt het een robuuste prestaties in verschillende omgevingsomstandigheden. Verdere technische specificaties omvatten een contactbasis van CuZn, PA GF behuizing en een IP65 beschermingsgraad bij correcte montage en bevestiging. Deze veld-monteerbare connector zorgt voor duurzame en naadloze werking in uw automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18884 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 8 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31FJ-A0U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir18884 |