GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 4,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31AN-A0U-1KD
Fabrikantnummer:
18063
EAN:
04001088144712
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector is een robuuste oplossing voor het verbinden van elektrische toepassingen. Met een Form A ontwerp en een 4-pins configuratie (3+1PE; PE over kabeluitgang), voldoet deze connector aan UL 2238 normen. Gemaakt van zwart PA GF materiaal, is hij ontworpen voor duurzaamheid. De schroefbevestiging met PG11 en trekontlasting zorgt voor een stevige bevestiging van kabels met een diameter van 8 tot 10 mm. Het functioneert efficiënt op 230 V AC/DC en 10 A, en biedt IP65/IP67 bescherming, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. Ideaal voor veldtoepassingen, deze connector zorgt voor een betrouwbare verbinding zonder meegeleverde schakelingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18063 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, PG11 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31AN-A0U-1KD |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir18063 |