GDM Form A DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 1,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM3109-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888105
EAN:
04001088024953
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
industriële ventielconnector volgens DIN EN 175301-803-A (Form A).
Ontworpen voor betrouwbare veldmontage met 3+PE contacten in veeleisende industriële toepassingen.
Geschikt voor 250 V en 16 A, met een hoge doorslagspanning van 4 kV voor maximale elektrische veiligheid.
Voorzien van CuZn-contacten met Sn-plating voor lage contactweerstand en stabiele signaal- en stroomoverdracht.
Schroefklemtechnologie ondersteunt geleiders van 0,25 tot 1,5 mm² en diverse kabeldiameters.
Robuuste behuizing met IP65-bescherming en bestand tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C.
Ontworpen voor betrouwbare veldmontage met 3+PE contacten in veeleisende industriële toepassingen.
Geschikt voor 250 V en 16 A, met een hoge doorslagspanning van 4 kV voor maximale elektrische veiligheid.
Voorzien van CuZn-contacten met Sn-plating voor lage contactweerstand en stabiele signaal- en stroomoverdracht.
Schroefklemtechnologie ondersteunt geleiders van 0,25 tot 1,5 mm² en diverse kabeldiameters.
Robuuste behuizing met IP65-bescherming en bestand tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C.
Downloads
Specificaties
| Aantal polen: | 4 |
|---|---|
| Voor buitendiameter kabel: | 4.5 - 7.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning: | 250 V |
| Nom. (meet)stroom: | 16 A |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Materiaal contactcoating: | Messing |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | HB |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 - 125 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP65 |
| Min. aantal steekcycli: | 50 |
| Met PE-aansluiting: | Ja |
| Met status-indicatie: | Nee |
| Uniek Nr.: | hir934888105 |
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888105 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931969100 Name: GDM 3009 schwarz |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, PG9; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM3109-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |