GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 11,39
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FB-D44-10D
Fabrikantnummer:
934888139
EAN:
04001088043428
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector is een veelzijdig en essentieel component voor diverse toepassingen. Met een transparante behuizing is deze Vorm A-connector uitgerust met 3 pinnen (2+1PE; PE over de kabeluitgang) en is ontworpen voor eenvoudige bevestiging met een centrale schroef. Het bevat een brug gelijkrichter en een gele LED-indicator voor operationele duidelijkheid, werkend op 24 V AC/DC met een stroomcapaciteit van 1 A. De schroefverbinding zorgt voor robuuste en betrouwbare prestaties, terwijl de PG11-kabelkoppeling geschikt is voor kabels met een diameter van Ø 4.5 - 11 mm. Gemaakt van hoogwaardige materialen waaronder PA GF en NBR, is deze connector onafgeschermd, heeft het een zwarte zeerhouder en brandbaarheid klasse UL 94 HB. De connector werkt efficiënt bij omgevingstemperaturen van -25°C tot +80°C en voldoet aan de beschermingsklasse IP65.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Bridge rectifier with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888139 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 932444003 Name: GDML 2011 LED 24 HH P grau ( Yellow LED instead of Red LED) |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, PG11; with bridge rectifier and yellow LED, 24 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FB-D44-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888139 |