GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210A-C3S-10D
Fabrikantnummer:
934888043
EAN:
04001088016248
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector is ontworpen voor veilige en gemakkelijke verbindingen. Met een 3-pins configuratie (2+1PE, met PE over de kabeluitgang) en een stevige zwarte behuizing, bevat deze connector een brugrectifier, varistor en condensator, wat optimale bescherming en betrouwbaarheid biedt. Het is geschikt voor een bedrijfsvoltage van 110 V AC/DC en ondersteunt een stroomwaarde tot 1 A.
Deze connector biedt verschillende voordelen, zoals eenvoudig te bevestigen via de schroefaansluiting, een beschermingsgraad van IP65 en bestendigheid tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C. Bovendien zorgen kwaliteitsmaterialen zoals PA GF voor de behuizing en CuZn voor de contactbasis voor duurzaamheid en langdurige prestaties.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, is deze connector perfect voor toepassingen die een betrouwbare en beschermde elektrische verbinding vereisen. Hij past bij kabels met diameters van 4,5 tot 11 mm, wat hem veelzijdig maakt voor verschillende opstellingen.
Deze connector biedt verschillende voordelen, zoals eenvoudig te bevestigen via de schroefaansluiting, een beschermingsgraad van IP65 en bestendigheid tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C. Bovendien zorgen kwaliteitsmaterialen zoals PA GF voor de behuizing en CuZn voor de contactbasis voor duurzaamheid en langdurige prestaties.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, is deze connector perfect voor toepassingen die een betrouwbare en beschermde elektrische verbinding vereisen. Hij past bij kabels met diameters van 4,5 tot 11 mm, wat hem veelzijdig maakt voor verschillende opstellingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier and capacitor |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888043 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor and Capacitor |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M20; with bridge rectifier, varistor and capacitor, 110 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210A-C3S-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 240 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888043 |