GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 4,41
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31AN-A0U-1EF
Fabrikantnummer:
934888166
EAN:
04001088062641
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een betrouwbare component ontworpen voor industriële toepassingen die een veilige en efficiënte verbinding vereisen. Met een 4-pins configuratie (3+1PE) zorgt het voor robuuste connectiviteit bij 230 V AC/DC en een stroomsterkte tot 10 A. De zwarte behuizing biedt duurzaamheid, voldoet aan de UL 2238-normen, terwijl het PG11-schroeftype met trekontlasting voor een veilige bevestiging en operationele stabiliteit zorgt. Deze connector is ideaal voor omgevingen die een betrouwbare en gebruiksvriendelijke connector voor veldbedrading nodig hebben, met IP65 en IP67 beschermingsklassen voor hoge omgevingsbestendigheid.
De connector ondersteunt veilige en precieze verbindingen in industriële systemen, waardoor hij onmisbaar is voor professionals die werken met besturingssystemen en automatiseringsopstellingen. Het ontwerp voldoet aan de hoge prestatiewensen met een koperen legeringsbasis die de contactweerstand minimaliseert en de geleidbaarheid maximaliseert. Het biedt flexibiliteit met verschillende kabeldiameters en zorgt voor een veilige trekontlasting voor verbeterd kabelbeheer in diverse toepassingen.
De connector ondersteunt veilige en precieze verbindingen in industriële systemen, waardoor hij onmisbaar is voor professionals die werken met besturingssystemen en automatiseringsopstellingen. Het ontwerp voldoet aan de hoge prestatiewensen met een koperen legeringsbasis die de contactweerstand minimaliseert en de geleidbaarheid maximaliseert. Het biedt flexibiliteit met verschillende kabeldiameters en zorgt voor een veilige trekontlasting voor verbeterd kabelbeheer in diverse toepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888166 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, PG11 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31AN-A0U-1EF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Profile |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888166 |