GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 10,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FD-L14-10D
Fabrikantnummer:
15125
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is ontworpen voor veelzijdigheid en betrouwbaarheid. Met een Form A, 3-pin configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang), beschikt het over een robuuste en transparante behuizing. Deze vrouwelijke, hoekige connector is voorzien van een schroefbevestiging voor een stevige pasvorm, geschikt voor een bedrijfsvoltage tot 24 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A. De ingebouwde gele LED-functie-indicator verbetert de zichtbaarheid en veiligheid in diverse toepassingen.
Dankzij de duurzame PA GF behuizing en Cu/Sn gepelde contacten, biedt deze connector uitstekende geleidbaarheid en lange levensduur. Met een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een beschermingsgraad van IP65 is hij geschikt voor uitdagende omgevingen van -25°C tot +80°C. De connector ondersteunt kabels met een diameter van 8-13,5 mm, met een eenvoudige schroefverbinding voor gemakkelijke installatie.
Deze connector is ideaal voor industriële omgevingen die betrouwbare klepaansluitingen vereisen, met een DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 ontwerpstandaard. De IP65-classificatie maakt hem perfect voor omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen stof en water vereisen. De connector voldoet ook aan RoHS-normen, wat milieuvriendelijkheid garandeert.
Dankzij de duurzame PA GF behuizing en Cu/Sn gepelde contacten, biedt deze connector uitstekende geleidbaarheid en lange levensduur. Met een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een beschermingsgraad van IP65 is hij geschikt voor uitdagende omgevingen van -25°C tot +80°C. De connector ondersteunt kabels met een diameter van 8-13,5 mm, met een eenvoudige schroefverbinding voor gemakkelijke installatie.
Deze connector is ideaal voor industriële omgevingen die betrouwbare klepaansluitingen vereisen, met een DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 ontwerpstandaard. De IP65-classificatie maakt hem perfect voor omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen stof en water vereisen. De connector voldoet ook aan RoHS-normen, wat milieuvriendelijkheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 15125 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 13.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, 1/2" NPTF; with yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FD-L14-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir15125 |