GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FA-D48-10D
Fabrikantnummer:
934888051
EAN:
04001088016408
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een veelzijdige en betrouwbare verbindingsoplossing, ontworpen voor gebruik in verschillende toepassingen. Met een Form A, 3-pins (2+1PE) configuratie en een transparante behuizing is deze connector geschikt voor 48 V AC/DC en een stroomsterkte tot 1 A. Zijn robuuste constructie omvat een schroefverbinding en een M20 kabelwartel, wat zorgt voor een veilige en stabiele installatie. De ingebouwde brug gelijkrichter en gele LED bieden verbeterde functionaliteit en visuele indicatie van de werking, waardoor hij ideaal is voor toepassingen waar zichtbaarheid en betrouwbaarheid cruciaal zijn.
Voordelen van deze connector zijn onder meer het compacte en robuuste ontwerp, geschikt voor zware omgevingen met een IP65 beschermingsgraad. Hij kan kabels van Ø 4.5 tot 11 mm accommoderen, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan installaties. De gebruikte materialen, waaronder CuZn en PA GF, zorgen voor hoge duurzaamheid en uitstekende prestaties onder verschillende omstandigheden.
Deze connector is perfect voor industriële toepassingen die snelle, onsite bedradingsoplossingen en effectieve visuele feedback nodig hebben, waardoor operationele efficiëntie sterk wordt verbeterd.
Voordelen van deze connector zijn onder meer het compacte en robuuste ontwerp, geschikt voor zware omgevingen met een IP65 beschermingsgraad. Hij kan kabels van Ø 4.5 tot 11 mm accommoderen, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan installaties. De gebruikte materialen, waaronder CuZn en PA GF, zorgen voor hoge duurzaamheid en uitstekende prestaties onder verschillende omstandigheden.
Deze connector is perfect voor industriële toepassingen die snelle, onsite bedradingsoplossingen en effectieve visuele feedback nodig hebben, waardoor operationele efficiëntie sterk wordt verbeterd.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Bridge rectifier with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888051 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 48 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M20; with bridge rectifier and yellow LED, 48 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FA-D48-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888051 |