GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 10,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21F6-V24-10D
Fabrikantnummer:
934888034
EAN:
04001088015982
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een hoogwaardige, vorm A, 3-polige connector ontworpen voor robuuste en betrouwbare prestaties in diverse industriële toepassingen. Gehuisvest in een transparante behuizing, beschikt deze connector over een schroeftype M16-bevestiging en is uitgerust met een varistor en een gele LED-indicator, wat zowel de veiligheid als functionaliteit verbetert onder 24 V AC/DC omstandigheden. Het ondersteunt een nominale stroom tot 10 A, wat zorgt voor efficiënte stroomdistributie in veeleisende omgevingen.
Met zijn IP65-beschermingsgraad is de connector ontworpen om zware industriële omstandigheden te weerstaan, met uitstekende weerstand tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. De connector is onbeschermd en in een hoek voor optimale ruimtebenutting, met centrale schroefbevestiging en een M16-kabelwartel die geleiderdoorsneden van 0,25 tot 1,5 mm² ondersteunt. Het is geschikt voor kabels met een diameter van 4,5 tot 10 mm.
Ideaal voor gebruik in ventielconnectoren en andere elektrische systemen, is dit product vervaardigd door Hirschmann, bekend om zijn kwaliteit en naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400. Het praktische ontwerp en de hoge duurzaamheid maken het een voorkeurskeuze voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare verbindingsoplossingen.
Met zijn IP65-beschermingsgraad is de connector ontworpen om zware industriële omstandigheden te weerstaan, met uitstekende weerstand tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. De connector is onbeschermd en in een hoek voor optimale ruimtebenutting, met centrale schroefbevestiging en een M16-kabelwartel die geleiderdoorsneden van 0,25 tot 1,5 mm² ondersteunt. Het is geschikt voor kabels met een diameter van 4,5 tot 10 mm.
Ideaal voor gebruik in ventielconnectoren en andere elektrische systemen, is dit product vervaardigd door Hirschmann, bekend om zijn kwaliteit en naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400. Het praktische ontwerp en de hoge duurzaamheid maken het een voorkeurskeuze voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare verbindingsoplossingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888034 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 934418002 Name: GDML 2016 LED 24 VR schwarz ( Yellow LED instead of Red LED) |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21F6-V24-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 47 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888034 |