GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 12,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21F6-D48-10D
Fabrikantnummer:
934888015
EAN:
04001088015661
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een robuuste en veelzijdige verbindingsoplossing, vervaardigd door Hirschmann. Ontworpen in Form A met 3 pinnen (2+1PE; PE over kabellengte), beschikt deze connector over een transparante PA GF-behuizing die zicht op interne componenten biedt en wordt bevestigd met behulp van een M16-schroeftype. Geïntegreerd met een bruggelijkrichter en een gele LED-indicator, werkt het efficiënt bij 48 V AC/DC met een stroomsterkte van 1 A. De connector, geschikt voor kabels met een diameter van Ø 4,5 - 10 mm, zorgt voor betrouwbare prestaties onder verschillende omstandigheden met een IP65-classificatie, mits correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren.
Voordelen van dit product zijn onder meer de duurzaamheid door het hoogwaardige CuZn-contactbasismateriaal en de UL 94 HB-brandbaarheidsklasse voor zowel de contactdrager als de behuizing. De connector ondersteunt tot 50 verbindingscycli en heeft een minimale contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Het is ook RoHS-conform en goedgekeurd door VDE en SEV voor veiligheids- en milieunormen.
Deze connector is ideaal voor een breed scala aan industriële toepassingen waar veilige en stabiele stroomverbindingen cruciaal zijn. Het weerbestendige ontwerp maakt het geschikt voor buiten- en zware operationele omgevingen. Regelgevende naleving zorgt voor veilig gebruik in verschillende settings, wat het een betrouwbare keuze maakt voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare verbindingsoplossingen.
Voordelen van dit product zijn onder meer de duurzaamheid door het hoogwaardige CuZn-contactbasismateriaal en de UL 94 HB-brandbaarheidsklasse voor zowel de contactdrager als de behuizing. De connector ondersteunt tot 50 verbindingscycli en heeft een minimale contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Het is ook RoHS-conform en goedgekeurd door VDE en SEV voor veiligheids- en milieunormen.
Deze connector is ideaal voor een breed scala aan industriële toepassingen waar veilige en stabiele stroomverbindingen cruciaal zijn. Het weerbestendige ontwerp maakt het geschikt voor buiten- en zware operationele omgevingen. Regelgevende naleving zorgt voor veilig gebruik in verschillende settings, wat het een betrouwbare keuze maakt voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare verbindingsoplossingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Bridge rectifier with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888015 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 48 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with bridge rectifier and yellow LED, 48 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21F6-D48-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888015 |