GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 9,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21F6-D24-10D
Fabrikantnummer:
934888011
EAN:
04001088015586
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector biedt een betrouwbare oplossing voor verbindingen in industriële omgevingen. Het beschikt over een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang) en is gehuisvest in transparant materiaal voor gemakkelijke zichtbaarheid. Het schroef type M16 zorgt voor een stevige bevestiging en bevat een herstel diode en een gele LED ter indicatie, werkend op 24 V DC met een maximale stroom van 10 A.
Deze connector is ontworpen voor eenvoudige veldmontage, wat installatie en onderhoud vergemakkelijkt. Het is gebouwd om spanningen tot 4.0 kV te weerstaan en heeft een beschermingsgraad van IP65, wat duurzaamheid garandeert in uitdagende omstandigheden. De connector is onbeschermd, met een centrale schroef voor bevestiging, en ondersteunt een kabelbereik van Ø 4,5 - 10 mm.
Ideaal voor gebruik in omgevingen die veilige en betrouwbare verbindingen vereisen, past deze connector op verschillende type en grootte kabels. De constructie van hoogwaardig materiaal, waaronder CuZn contactbasis en PA GF behuizing, zorgt voor langdurige prestaties. Het voldoet aan relevante normen en veiligheidsvoorschriften, waardoor het een betrouwbare keuze is voor diverse toepassingen.
Deze connector is ontworpen voor eenvoudige veldmontage, wat installatie en onderhoud vergemakkelijkt. Het is gebouwd om spanningen tot 4.0 kV te weerstaan en heeft een beschermingsgraad van IP65, wat duurzaamheid garandeert in uitdagende omstandigheden. De connector is onbeschermd, met een centrale schroef voor bevestiging, en ondersteunt een kabelbereik van Ø 4,5 - 10 mm.
Ideaal voor gebruik in omgevingen die veilige en betrouwbare verbindingen vereisen, past deze connector op verschillende type en grootte kabels. De constructie van hoogwaardig materiaal, waaronder CuZn contactbasis en PA GF behuizing, zorgt voor langdurige prestaties. Het voldoet aan relevante normen en veiligheidsvoorschriften, waardoor het een betrouwbare keuze is voor diverse toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888011 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888011 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 934415003 Name: GDML 2016 LED 24 HH grau ( Yellow LED instead of Red LED) |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with recovery diode and yellow LED, 24 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21F6-D24-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | ˂ 1.2 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |