GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 4,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21AQ-A0U-1KD
Fabrikantnummer:
18058
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een veelzijdige en betrouwbare connector ontworpen voor industriële toepassingen. Met een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang) ondersteunt het tot 230 V AC/DC en 10 A stroomcapaciteit. De connector heeft een zwart omhulsel met een robuuste schroefaansluiting en bevat trekontlasting voor veilige kabelbevestiging via een 1/2" NPTF inlaat. Ontworpen zonder circuitry, voldoet het aan UL 2238 normen voor een hoge mate van veiligheid en prestaties.
Deze connector profiteert van een duurzaam PA GF omhulsel, zwart van kleur, en biedt uitstekende mechanische weerstand en stabiliteit in zware omgevingen. Het bevat ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor buitenomstandigheden en veeleisende toepassingen. De bedrijfstemperatuur varieert van -40 °C tot +125 °C, waardoor het effectief functioneert in diverse temperatuuruitersten.
Ideaal voor ventielconnectors en industriële machines, ondersteunt deze veld aansluitbare connector toepassingen waar een betrouwbare elektrische verbinding vereist is. De schroefaansluiting en trekontlasting bieden extra veiligheid en installatiegemak, waardoor het een uitstekende keuze is voor montage ter plaatse.
Deze connector profiteert van een duurzaam PA GF omhulsel, zwart van kleur, en biedt uitstekende mechanische weerstand en stabiliteit in zware omgevingen. Het bevat ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor buitenomstandigheden en veeleisende toepassingen. De bedrijfstemperatuur varieert van -40 °C tot +125 °C, waardoor het effectief functioneert in diverse temperatuuruitersten.
Ideaal voor ventielconnectors en industriële machines, ondersteunt deze veld aansluitbare connector toepassingen waar een betrouwbare elektrische verbinding vereist is. De schroefaansluiting en trekontlasting bieden extra veiligheid en installatiegemak, waardoor het een uitstekende keuze is voor montage ter plaatse.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18058 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, 1/2" NPTF with strain relief ; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21AQ-A0U-1KD |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir18058 |