GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 2,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21AN-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888123
EAN:
04001088144736
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een betrouwbare keuze voor toepassingen die duurzame en veilige verbindingen vereisen. Ontworpen in Form A met een 3-pin configuratie (2+1PE; PE over kabeluitlaat), voldoet hij aan de UL 2238 normen en werkt bij 230 V AC/DC met een maximale stroom van 10 A. De zwarte behuizing, gemaakt van PA GF, is zowel robuust als hittebestendig, ontworpen voor optimale prestaties in verschillende omgevingen. Deze connector staat bekend om zijn schroefbevestiging en PG11 kabelwartel met trekontlasting, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen.
De connector heeft een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor hij zeer goed bestand is tegen stof en water bij correcte montage. Het onbeschermde ontwerp en de centrale schroefbevestiging maken het veelzijdig voor gebruik in industriële omgevingen, met gemakkelijke installatie en onderhoud. Bovendien zorgt de naleving van milieuregels en de brandklasse UL 94 5VA voor veiligheid en betrouwbaarheid.
Deze connector is ideaal voor het verbinden van ventieltoepassingen in automatiseringssystemen en biedt een stabiele en betrouwbare interface. Het ontwerp voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A, ISO 4400, wat het geschikt maakt voor een reeks industriële toepassingen waar robuuste en veilige connectiviteit vereist is.
De connector heeft een IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor hij zeer goed bestand is tegen stof en water bij correcte montage. Het onbeschermde ontwerp en de centrale schroefbevestiging maken het veelzijdig voor gebruik in industriële omgevingen, met gemakkelijke installatie en onderhoud. Bovendien zorgt de naleving van milieuregels en de brandklasse UL 94 5VA voor veiligheid en betrouwbaarheid.
Deze connector is ideaal voor het verbinden van ventieltoepassingen in automatiseringssystemen en biedt een stabiele en betrouwbare interface. Het ontwerp voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A, ISO 4400, wat het geschikt maakt voor een reeks industriële toepassingen waar robuuste en veilige connectiviteit vereist is.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888123 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 932106106 Name: GDM 2011 J GRAU ( Black Housing instead of Grey ) |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, PG11 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21AN-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888123 |