GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 3,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210D-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888108
EAN:
04001088115200
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector biedt een betrouwbare oplossing voor het verbinden van kleppen en andere componenten in industriële omgevingen. Ontworpen in een Form A-configuratie, beschikt deze connector over drie pinnen (2+1PE, met PE over de kabeluitlaat) en een robuuste, zwarte behuizing van duurzaam PA GF-materiaal. Hij ondersteunt schroefverbindingen en biedt een centrale schroefbevestiging, evenals een kabelwartel die geschikt is voor kabels van 8 tot 13,5 mm. Werkend op 230 V AC/DC en met een stroomsterkte tot 16 A kan hij zware omstandigheden aan dankzij een IP65-beschermingsgraad, ideaal voor veeleisende toepassingen.
Met een hoge duurzaamheid, een nominale impuls-spanning van 4,0 kV en uitstekende weerstandseigenschappen zoals een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, voldoet het aan de DIN EN normen, met overspanningscategorie III-bescherming. Geschikt voor temperaturen van -40 °C tot +125 °C, is het perfect voor diverse omgevingen.
Met een hoge duurzaamheid, een nominale impuls-spanning van 4,0 kV en uitstekende weerstandseigenschappen zoals een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, voldoet het aan de DIN EN normen, met overspanningscategorie III-bescherming. Geschikt voor temperaturen van -40 °C tot +125 °C, is het perfect voor diverse omgevingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888108 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 13.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, 1/2" NPTF; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210D-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888108 |