GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 9,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210B-V3U-10D
Fabrikantnummer:
934888136
EAN:
04001088043268
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een zeer robuust en betrouwbaar component, ontworpen voor diverse toepassingen. Het beschikt over een zwarte behuizing, schroefverbinding, en PG11 kabelwartel, wat zorgt voor een veilige en gemakkelijke installatie. Deze connector wordt geleverd met een bruggelijkrichter en varistor, en ondersteunt spanningen tot 230 V AC/DC en een maximale stroom van 1 A. Het 3-pins ontwerp (2+1PE) zorgt voor effectieve aarding en veiligheid, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen.
Belangrijke voordelen:
- Duurzame zwarte behuizing gemaakt van PA GF-materiaal
- Eenvoudig aan te sluiten met PG11 schroefverbinding
- Inclusief bruggelijkrichter en varistor voor verbeterde bescherming
- Geschikt voor 230 V AC/DC, 1 A
- IP65 beschermingsgraad voor betrouwbare prestaties in zware omstandigheden
Toepassingen:
Deze veld aansluitbare connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines, en apparatuur die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden, wat compatibiliteit en hoge prestaties garandeert.
Belangrijke voordelen:
- Duurzame zwarte behuizing gemaakt van PA GF-materiaal
- Eenvoudig aan te sluiten met PG11 schroefverbinding
- Inclusief bruggelijkrichter en varistor voor verbeterde bescherming
- Geschikt voor 230 V AC/DC, 1 A
- IP65 beschermingsgraad voor betrouwbare prestaties in zware omstandigheden
Toepassingen:
Deze veld aansluitbare connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines, en apparatuur die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden, wat compatibiliteit en hoge prestaties garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888136 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 932329106 Name: GDML 2011 GB 1 grau ( Black Housing instead of Grey ) |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, PG11; with bridge rectifier and varistor, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210B-V3U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888136 |