GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 1,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM2109-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888104
EAN:
04001088024946
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector biedt een betrouwbare interface voor elektrische verbindingen en zorgt voor hoge prestaties in industriële omgevingen. Deze connector heeft een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE) en is vervaardigd uit een duurzame zwarte behuizing die bestand is tegen moeilijke omstandigheden. Het PG9 schroeftype biedt veilige installaties, wat het geschikt maakt voor professioneel gebruik. Hij werkt efficiënt op 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van 16 A, waardoor hij veelzijdig is voor verschillende toepassingen. Ontworpen volgens DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden, garandeert het naleving van internationale normen.
De connector biedt tal van voordelen, zoals zijn weerstand tegen omgevingsfactoren met een IP65-beschermingsgraad, en een aanzienlijke bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. Het heeft ook een hoge isolatieweerstand en een robuuste contactbasis gemaakt van CuZn met Cu/Sn-plating, wat zorgt voor minimaal vermogensverlies en maximale efficiëntie.
Ideaal voor toepassingen in automatisering en industriële machines, is deze connector perfect voor scenario's die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het centrale schroeftype naast zijn veld aansluitbare karakter biedt flexibiliteit en eenvoudig onderhoud. Geschikt voor kabels met een diameter van 4,5 - 10 mm, past het naadloos in bestaande systemen en zorgt het voor minimale down time tijdens installatie en onderhoud.
De connector biedt tal van voordelen, zoals zijn weerstand tegen omgevingsfactoren met een IP65-beschermingsgraad, en een aanzienlijke bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. Het heeft ook een hoge isolatieweerstand en een robuuste contactbasis gemaakt van CuZn met Cu/Sn-plating, wat zorgt voor minimaal vermogensverlies en maximale efficiëntie.
Ideaal voor toepassingen in automatisering en industriële machines, is deze connector perfect voor scenario's die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het centrale schroeftype naast zijn veld aansluitbare karakter biedt flexibiliteit en eenvoudig onderhoud. Geschikt voor kabels met een diameter van 4,5 - 10 mm, past het naadloos in bestaande systemen en zorgt het voor minimale down time tijdens installatie en onderhoud.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888104 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931965100 Name: GDM 2009 schwarz |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, PG9; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM2109-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888104 |