GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 8,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM2106-V1S-10D
Fabrikantnummer:
934888032
EAN:
04001088015944
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een veelzijdige component, ontworpen als een Form A, 3-pins connector (2+1 PE; PE over kabeluitgang). Het beschikt over een duurzame zwarte behuizing en een schroefontwerp, perfect voor diverse toepassingen. Deze connector is uitgerust met een varistor, die zorgt voor betrouwbare prestaties bij bedrijfsvoltages van 110 V AC/DC en een stroomsterkte van 10 A. Dit product ondersteunt kabels met diameters van 4,5 - 10 mm dankzij de M16 kabelwartel.
De voordelen van deze connector zijn onder andere verbeterde betrouwbaarheid met een varistor voor bescherming, een hoge stroomsterkte, en gemakkelijke installatie door de schroefaansluiting. Het bezit een IP65-beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen.
Deze connector is perfect voor gebruik in industriële omgevingen, automatiseringssystemen, en elke situatie waar veilige en duurzame verbindingen vereist zijn. De robuuste constructie zorgt ervoor dat het bestand is tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C, waardoor het zeer aanpasbaar is aan verschillende omgevingen.
De voordelen van deze connector zijn onder andere verbeterde betrouwbaarheid met een varistor voor bescherming, een hoge stroomsterkte, en gemakkelijke installatie door de schroefaansluiting. Het bezit een IP65-beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen.
Deze connector is perfect voor gebruik in industriële omgevingen, automatiseringssystemen, en elke situatie waar veilige en duurzame verbindingen vereist zijn. De robuuste constructie zorgt ervoor dat het bestand is tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C, waardoor het zeer aanpasbaar is aan verschillende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888032 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M16; with varistor, 110 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM2106-V1S-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 240 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888032 |