GDM Standaard DIN Standaard Veld Aanpasbare Connector
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31F6-P2J-10D
Fabrikantnummer:
934888023
EAN:
04001088064263
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aanpasbare Connector, Form A, is een robuuste oplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Het beschikt over een 4-pins configuratie (3+1PE; PE over kabeluitgang), gehuisvest in een transparante behuizing. Deze connector bevat een schroefverbinding van type M16, uitgerust met dubbelkleurige rood-groene LEDs specifiek voor druksensoren, en werkt efficiënt bij 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A.
Deze connector biedt hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en is geclassificeerd als IP65, wat bescherming biedt in zware omstandigheden. De schroefaansluiting met centrale schroefbevestiging zorgt voor betrouwbare en veilige verbindingen. Het product is RoHS-conform en heeft een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, met een verbindingscyclus capaciteit tot 50.
Deze connector is bijzonder geschikt voor ventielverbindingen in diverse automatiseringssystemen, en biedt veelzijdigheid en betrouwbaarheid. Het is gestructureerd om te voldoen aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, waardoor het een uitstekende keuze is voor toepassingen die veilige, duurzame verbindingen vereisen.
Deze connector biedt hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en is geclassificeerd als IP65, wat bescherming biedt in zware omstandigheden. De schroefaansluiting met centrale schroefbevestiging zorgt voor betrouwbare en veilige verbindingen. Het product is RoHS-conform en heeft een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, met een verbindingscyclus capaciteit tot 50.
Deze connector is bijzonder geschikt voor ventielverbindingen in diverse automatiseringssystemen, en biedt veelzijdigheid en betrouwbaarheid. Het is gestructureerd om te voldoen aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, waardoor het een uitstekende keuze is voor toepassingen die veilige, duurzame verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888023 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888023 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with red-green LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31F6-P2J-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |