GDM Standaard DIN Standaard Ter Plaatse Monteerbare Connector
€ 9,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM2106-V3S-10D
Fabrikantnummer:
934888037
EAN:
04001088016040
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Ter Plaatse Monteerbare Connector is ontworpen voor duurzaamheid en functionaliteit in verschillende toepassingen. Deze 3-pens (2+1PE) connector, waarbij PE over de kabeluitgang loopt, is geschikt voor diverse industriële toepassingen. Het is ontworpen met een robuust zwart PA GF huis en schroefaansluiting in M16, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare verbinding. Het apparaat bevat een bruggelijkrichter en varistor, die veiligheid bieden voor 110 V AC/DC operaties bij 1 A, wat het ideaal maakt voor omgevingen die stabiele elektrische connectiviteit vereisen. De connector ondersteunt een spanningspuls tot 4,0 kV en een stroomsterkte van 1 A, met een maximale koppeling van 50 keer. De isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een IP65-beschermingsgraad zorgt voor hoge prestaties onder extreme omstandigheden, variërend van -40°C tot +125°C. Het voldoet aan normen zoals DIN EN 175301-803-A en heeft goedkeuringen van VDE en SEV, wat de kwaliteit en betrouwbaarheid verzekert. Ideaal voor gebruik in industriële toepassingen, is deze connector RoHS-conform, wat benadrukt dat het voldoet aan milieu- en veiligheidsvoorschriften.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888037 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M16; with bridge rectifier and varistor, 110 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM2106-V3S-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 240 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888037 |