GDM Standaard DIN Standaard Field Attachable Connector
€ 4,06
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31FB-A1U-10D
Fabrikantnummer:
934888155
EAN:
04001088044395
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Field Attachable Connector biedt een betrouwbare oplossing voor diverse industriële toepassingen. Ontworpen in Form A met een 4-pins configuratie (3+1PE), is deze connector uitgerust met een centrale schroefbevestiging type PG11 voor stevige aansluitingen. De transparante behuizing biedt eenvoudig zicht op de interne onderdelen, wat monitoring en onderhoud vergemakkelijkt. Gemaakt van duurzame materialen, blijft hij hoog presteren in diverse omgevingen, met een operationeel temperatuurbereik van -25°C tot +80°C en een IP65 beschermingsgraad.
Deze connector is geschikt voor 230 V AC/DC en 16 A, wat hem ideaal maakt voor toepassingen met een hoge elektrische belasting. De isolatieweerstand overschrijdt 10^9 Ohm en hij ondersteunt tot 50 koppelingen, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare connectiviteit. Het schroefaansluitontwerp ondersteunt geleiderdoorsneden van 0,25 tot 1,5 mm² en is compatibel met kabels van 4,5 tot 11 mm in diameter.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, is de GDM Standaard connector VDE en SEV goedgekeurd en RoHS-conform, wat naleving van strenge veiligheids- en milieustandaarden garandeert. Zijn robuuste ontwerp en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 maken het een veelzijdige keuze voor zowel nieuwe installaties als vervangingen.
Deze connector is geschikt voor 230 V AC/DC en 16 A, wat hem ideaal maakt voor toepassingen met een hoge elektrische belasting. De isolatieweerstand overschrijdt 10^9 Ohm en hij ondersteunt tot 50 koppelingen, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare connectiviteit. Het schroefaansluitontwerp ondersteunt geleiderdoorsneden van 0,25 tot 1,5 mm² en is compatibel met kabels van 4,5 tot 11 mm in diameter.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, is de GDM Standaard connector VDE en SEV goedgekeurd en RoHS-conform, wat naleving van strenge veiligheids- en milieustandaarden garandeert. Zijn robuuste ontwerp en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 maken het een veelzijdige keuze voor zowel nieuwe installaties als vervangingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry; Prepared for PCBA |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888155 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, PG11; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31FB-A1U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888155 |