GDM Standaard DIN Standaard Aansluitbare Connector
€ 2,59
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31AL-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888127
EAN:
04001088144330
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Aansluitbare Connector is een robuuste oplossing voor veilige elektrische verbindingen. Met een Form A ontwerp ondersteunt het 4-pinnen (3+1PE) met de PE over de kabeluitgang, wat zorgt voor een stabiele en efficiënte connectie. De connector heeft een strakke zwarte behuizing, ontworpen met schroefaansluittechniek en een PG9-kabelwartel met trekontlasting voor duurzaamheid. Hij werkt op 230 V AC/DC en ondersteunt een stroom tot 10 A, geschikt voor diverse toepassingen die hoge betrouwbaarheid vereisen. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad weerstaat deze connector veilig ruwe omgevingen.
Belangrijke voordelen van deze connector zijn het brede operationele temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C en de naleving van UL 2238-normen, waardoor hij geschikt is voor industriële toepassingen. De behuizing en contactdrager zijn gemaakt van PA GF, wat uitstekende mechanische en thermische eigenschappen biedt. Bovendien is hij eenvoudig te installeren met een centrale schroefbevestiging en maakt hij tot 50 keer koppelen mogelijk, voor een lange levensduur.
Toepassingen van deze connector variëren over sectoren die robuuste en betrouwbare verbindingen vereisen, zoals automatisering, industriële apparatuur en zwaar materieel. De compatibiliteit met kabels van 6-8 mm biedt flexibiliteit voor verschillende opstellingen, waardoor het een essentieel onderdeel is voor ingenieurs en technici.
Belangrijke voordelen van deze connector zijn het brede operationele temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C en de naleving van UL 2238-normen, waardoor hij geschikt is voor industriële toepassingen. De behuizing en contactdrager zijn gemaakt van PA GF, wat uitstekende mechanische en thermische eigenschappen biedt. Bovendien is hij eenvoudig te installeren met een centrale schroefbevestiging en maakt hij tot 50 keer koppelen mogelijk, voor een lange levensduur.
Toepassingen van deze connector variëren over sectoren die robuuste en betrouwbare verbindingen vereisen, zoals automatisering, industriële apparatuur en zwaar materieel. De compatibiliteit met kabels van 6-8 mm biedt flexibiliteit voor verschillende opstellingen, waardoor het een essentieel onderdeel is voor ingenieurs en technici.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888127 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 8 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 932214100 Name: GDM 3009 J SCHWARZ |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, PG9 with strain relief; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31AL-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG9 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888127 |