GDM Legacy- 175301-803 (DIN 43650)
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM 3009 grau
Fabrikantnummer:
931969106
EAN:
04002044187989
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Downloads
Specificaties
| Aantal polen: | 4 |
|---|---|
| Voor buitendiameter kabel: | 4.5 - 7 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning: | 250 V |
| Nom. (meet)stroom: | 16 A |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Materiaal contactcoating: | Nikkel |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | HB |
| Bedrijfstemperatuur: | 40 - 125 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP65 |
| Min. aantal steekcycli: | 50 |
| Met PE-aansluiting: | Ja |
| Met status-indicatie: | Nee |
| Uniek Nr.: | hir931969106 |