GDM Form A DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 2,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM3109-A0U-1LF
Fabrikantnummer:
24408
EAN:
04001088128644
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
industriële ventielconnector volgens DIN EN 175301-803-A (Form A).
Ontworpen voor betrouwbare veldmontage met 3+PE contacten in veeleisende industriële toepassingen.
Geschikt voor 250 V en 16 A, met een hoge doorslagspanning van 4 kV voor maximale elektrische veiligheid.
Voorzien van CuZn-contacten met Sn-plating voor lage contactweerstand en stabiele signaal- en stroomoverdracht.
Schroefklemtechnologie ondersteunt geleiders van 0,25 tot 1,5 mm² en diverse kabeldiameters.
Robuuste behuizing met IP65-bescherming en bestand tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C.
Ontworpen voor betrouwbare veldmontage met 3+PE contacten in veeleisende industriële toepassingen.
Geschikt voor 250 V en 16 A, met een hoge doorslagspanning van 4 kV voor maximale elektrische veiligheid.
Voorzien van CuZn-contacten met Sn-plating voor lage contactweerstand en stabiele signaal- en stroomoverdracht.
Schroefklemtechnologie ondersteunt geleiders van 0,25 tot 1,5 mm² en diverse kabeldiameters.
Robuuste behuizing met IP65-bescherming en bestand tegen temperaturen van -40 °C tot +125 °C.
Specificaties
| Aantal polen: | 4 |
|---|---|
| Voor buitendiameter kabel: | 4.5 - 7.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)spanning: | 250 V |
| Nom. (meet)stroom: | 16 A |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Materiaal contactcoating: | Messing |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | HB |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 - 125 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP65 |
| Min. aantal steekcycli: | 50 |
| Met PE-aansluiting: | Ja |
| Met status-indicatie: | Nee |
| Uniek Nr.: | hir24408 |