GDM DIN Ventielconnector
€ 2,70
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM216B-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888122
EAN:
04001088077454
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM DIN Ventielconnector is nauwkeurig ontworpen voor betrouwbare prestaties en gebruiksgemak. Deze Form A haakse connector meet 18 mm en heeft een 2+Ground configuratie. Het is gehuisvest in een grijze behuizing met een onbeschermd ontwerp en biedt een nominale spanning tot 250V, waardoor het geschikt is voor toepassingen met een hoge stroom tot maximaal 16A. De connector maakt gebruik van een PG11-kabelwartel, geschikt voor kabeldiameters van 4,5 mm tot 11 mm en verschillende geleiderdoorsneden. Voorzien van een centrale stalen schroef voor stevige bevestiging en voldoet aan IP65 beschermingsnormen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888122 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888122 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931957106 Name: GDM 2011 GREY |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM DIN Valve Connector, Form A, 18mm, 2+Ground, PG 11, Grey Housing, without circuitry, 250V | 16 A, Steel Center Screw, Bulk Packaging |
| Artikelomschrijving: | GDM216B-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Seperately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |