GDM DIN Ventielconnector
€ 10,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM2166-V3U-10D
Fabrikantnummer:
934888165
EAN:
04001088053595
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM DIN Ventielconnector is een robuust en veelzijdig component ontworpen voor industriële toepassingen. Met een Form A, 18mm configuratie en 2+Ground pinnen, zorgt deze connector voor veilige en betrouwbare verbindingen. De connector bevat een brug gelijkrichter en varistor voor circuitbeveiliging en werkt veilig op 250 V en 1 A. Een M16x1 kabelwartel en een stalen centerschroef zijn inbegrepen om de bedrading te bevestigen en te beschermen. Gemaakt van grijs PA GF-materiaal, is het zeer duurzaam en brandbestendig met een UL 94 HB-rating.
Deze connector biedt uitstekende prestaties in veeleisende omgevingen met een IP65-beschermingsgraad, waardoor hij stofdicht en waterbestendig is. De isolatieweerstand is meer dan 10^9 Ohm, wat minimale elektrische interferentie garandeert. Betrouwbaar bij temperaturen van -40°C tot +125°C, geschikt voor extreme omstandigheden.
Ideaal voor toepassingen waar veilige, hoogwaardige verbindingen vereist zijn, zoals in automatiserings- en besturingssystemen. Het veldbevestigbare, hoekige ontwerp vereenvoudigt de installatie en is compatibel met kabels met een diameter van 4.5 - 10 mm en geleiders met doorsneden van 0.25 - 1.5 mm².
Deze connector biedt uitstekende prestaties in veeleisende omgevingen met een IP65-beschermingsgraad, waardoor hij stofdicht en waterbestendig is. De isolatieweerstand is meer dan 10^9 Ohm, wat minimale elektrische interferentie garandeert. Betrouwbaar bij temperaturen van -40°C tot +125°C, geschikt voor extreme omstandigheden.
Ideaal voor toepassingen waar veilige, hoogwaardige verbindingen vereist zijn, zoals in automatiserings- en besturingssystemen. Het veldbevestigbare, hoekige ontwerp vereenvoudigt de installatie en is compatibel met kabels met een diameter van 4.5 - 10 mm en geleiders met doorsneden van 0.25 - 1.5 mm².
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888165 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 934407106 Name: GDM 2016 GB 1 GREY |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM DIN Valve Connector, Form A, 18mm, 2+Ground, M16x1, Grey Housing, with circuit (Bridge Rectifer and Varistor), 250 V | 1 A, Steel Center Screw, Bulk Packaging |
| Artikelomschrijving: | GDM2166-V3U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | M16 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Seperately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888165 |