GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 12,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2016 LED 24 HH black
Fabrikantnummer:
934415002
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een ventielconnector ontworpen voor geavanceerde industriële toepassingen. Het heeft een vrouwelijke connector met een standaard Form A ontwerp, waardoor het compatibel is met tal van apparaten. De transparante behuizing biedt zicht op de interne componenten, waaronder een rode LED en diode voor eenvoudige statusindicatie. Deze connector ondersteunt een spanningswaarde van 24 V DC en kan stromen tot 8A aan. Het biedt schroefaansluitingen en wordt geleverd met een zwarte M16 draad kabelwartel, wat zorgt voor veilige en robuuste verbindingen. Vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en PA GF voor de kabelwartel, staat de connector garant voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs in uitdagende omgevingen. Met een IP65-beschermingsgraad en naleving van verschillende normen zoals DIN EN 175301-803-A, garandeert deze ventielconnector een hoge veiligheids- en milieunaleving. Toepassingen omvatten integratie in verschillende industriële besturingssystemen waar betrouwbare elektrische verbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934415002 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 4.0 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 24295 Name: GDM21F6-D2C-10D |
| Nominale spanning: | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Red LED and Diode, 24 V DC, 8A, black cable gland M16 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2016 LED 24 HH black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |