GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 11,88
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2016 LED 230 YE black
Fabrikantnummer:
934425002
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een hoogwaardige ventielaansluiting ontworpen voor robuuste industriële toepassingen. Deze vrouwelijke connector heeft een 18mm, doorschijnende behuizing die eenvoudige inspectie van de interne componenten mogelijk maakt. Het bevat 2+Aarding (Protectieve Aarde) schroefcontacten en een printplaat met gele LED voor visuele statusindicaties. Het is geschikt voor 250 AC/DC met een stroomcapaciteit van 8A, en is uitgerust met een zwarte kabelwartel met een M16 draad voor veilige bekabeling. De connector is field attachable en ontworpen volgens de DIN 43650 normen, wat betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen garandeert.
Voordelen van deze connector zijn onder andere de robuuste constructie, eenvoudig aansluitbare schroefcontacten en goede zichtbaarheid van de status via de gele LED. De doorschijnende behuizing verhoogt de operationele betrouwbaarheid door interne inspectie zonder demontage mogelijk te maken. De connector is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen.
Deze connector is geschikt voor een breed scala van industriële toepassingen, waaronder hydraulische en pneumatische systemen, waarbij betrouwbare en veilige aansluiting van ventielen van cruciaal belang is. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en waterstralen onder lage druk, wat hem ideaal maakt voor ruwe omgevingen.
Voordelen van deze connector zijn onder andere de robuuste constructie, eenvoudig aansluitbare schroefcontacten en goede zichtbaarheid van de status via de gele LED. De doorschijnende behuizing verhoogt de operationele betrouwbaarheid door interne inspectie zonder demontage mogelijk te maken. De connector is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen.
Deze connector is geschikt voor een breed scala van industriële toepassingen, waaronder hydraulische en pneumatische systemen, waarbij betrouwbare en veilige aansluiting van ventielen van cruciaal belang is. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en waterstralen onder lage druk, wat hem ideaal maakt voor ruwe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934425002 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 4.0 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888020 Name: GDM21F6-L1Y-10D |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED, 250 AC/DC, 8A, black cable gland M16 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2016 LED 230 YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |