GDM - 175301-803 (DIN 43650)
€ 10,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2016 GB 1 grey
Fabrikantnummer:
934407106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 is een vrouwelijke klepconnector die voldoet aan DIN 43650 normen, ideaal voor diverse industriële toepassingen. Het heeft een grijze behuizing en een centrale schroefbevestiging van 18 mm. Het bevat een 2+Ground configuratie met schroefcontacten en een PCB met bruggelijkrichter en varistor voor beschermingscircuits. Met een nominale spanning van 250 V AC/DC en een stroomsterkte van 1A, zorgt deze connector voor betrouwbare prestaties. De M16 kabelwartel is geschikt voor kabels met een diameter van 4,0 - 10 mm. Het product biedt IP65-bescherming wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Deze connector is speciaal ontworpen voor zware omgevingen en werkt bij temperaturen van -40 °C tot +80 °C.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | no |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 4.0 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888165 Name: GDM2166-V3U-10D |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Grey Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Bridge Rectifer and Varistor, 250 AC/DC, 1A, grey cable gland M16 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2016 GB 1 grey |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |
| Uniek Nr.: | hir934407106 |