GDM - 175301-803 (DIN 43650)
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 24 VR YE black
Fabrikantnummer:
933737212
EAN:
04002044156664
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een robuuste ventielconnector die is ontworpen voor veeleisende toepassingen. Hij is voorzien van een Form A vrouwelijke connector, een 18mm transparante behuizing en een 2+Aarde (Protectieaarde) configuratie. De schroefcontacten, PCB met gele LED en varistor zorgen voor betrouwbare prestaties in verschillende omgevingen. Met ondersteuning voor 120 AC/DC en een nominale stroom van 8A, garandeert het veilige connectiviteit. De connector wordt geleverd met een zwarte kabelwartel met PG11-schroefdraad en biedt uitstekende bescherming (IP65) mits deze correct gemonteerd en vergrendeld is met de bijbehorende Hirschmann of Lumberg Automation connector. De bedrijfsomgevingstemperatuur van de connector varieert van -40°C tot +80°C, waardoor deze geschikt is voor verschillende industriële omgevingen.
De belangrijkste voordelen van de GDM - 175301-803 zijn de transparante behuizing die gemakkelijke inspectie mogelijk maakt, de geïntegreerde LED en varistor voor real-time operationele indicaties en bescherming, en de veilige schroefcontacten voor betrouwbare elektrische verbindingen. De robuuste constructie met hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en PA GF voor de kabelwartel zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Deze ventielconnector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en elke toepassing waar veilige en betrouwbare veld-bevestigbare connectors nodig zijn. Het universele ontwerp voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, waardoor compatibiliteit met verschillende systemen is gegarandeerd. De connector is eenvoudig te installeren en behoudt hoge prestaties onder zware omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van de GDM - 175301-803 zijn de transparante behuizing die gemakkelijke inspectie mogelijk maakt, de geïntegreerde LED en varistor voor real-time operationele indicaties en bescherming, en de veilige schroefcontacten voor betrouwbare elektrische verbindingen. De robuuste constructie met hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en PA GF voor de kabelwartel zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Deze ventielconnector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en elke toepassing waar veilige en betrouwbare veld-bevestigbare connectors nodig zijn. Het universele ontwerp voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, waardoor compatibiliteit met verschillende systemen is gegarandeerd. De connector is eenvoudig te installeren en behoudt hoge prestaties onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933737212 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888148 Name: GDM21FB-V24-10D |
| Nominale spanning: | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED and Varistor, 120 AC/DC, 8A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 24 VR YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |