GDM - 175301-803 (DIN 43650)
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 24 HH grey
Fabrikantnummer:
932336003
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 is een hoogwaardige ventielconnector ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen. Uitgevoerd met een Form A, vrouwelijke interface en een 18 mm ruimtelijke schikking, wordt het geleverd in een transparante behuizing die zichtbaarheid van de interne componenten mogelijk maakt. Het bevat een printplaat met een rode LED-indicator en een beschermende diode, die een duidelijke operationele status biedt en de circuitbeveiliging garandeert. De connector ondersteunt een nominale spanning van 24 V DC en een stroomcapaciteit van 8A, geschikt voor industriële toepassingen. Het is uitgerust met een PG11-kabelwartel, geschikt voor kabels met een diameter van 6-9 mm, en gebouwd volgens strenge DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen. De connector biedt uitstekende isolatieweerstand en is bestand tegen zware omgevingen met een bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C. Bovendien heeft het een IP65-classificatie voor bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd en vergrendeld.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir932336003 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | Name: GDM21LB-D2C-10D |
| Nominale spanning: | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Red LED and Diode, 24 V DC, 8A, grey cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 24 HH grey |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |