GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 11,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 120 YE black
Fabrikantnummer:
933738212
EAN:
04002044156503
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A connector biedt een robuuste en betrouwbare oplossing voor diverse elektrische toepassingen. Met een vrouwelijke, 18 mm ontwerp en een doorschijnende behuizing, is deze connector uitgerust met 2+Grond schroefcontacten en een ingebouwde gele LED voor statusindicatie. Hij werkt op 120 AC/DC spanning en ondersteunt tot 8A stroom. De zwarte kabelwartel met een PG11 schroefdraad zorgt voor een veilige kabelbevestiging, en de connector is ontworpen voor eenvoudige veldmontage. Met een IP65 beschermingsgraad is hij zeer duurzaam en bestand tegen omgevingsfactoren, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het bedrijfsbereik van de omgevingstemperatuur is van -40°C tot +80°C, wat flexibiliteit biedt in verschillende klimatologische omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933738212 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888141 Name: GDM21FB-L11-10D |
| Nominale spanning: | 120 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED, 120 AC/DC, 8A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 120 YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |