GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 11,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 120 VR YE black
Fabrikantnummer:
933927212
EAN:
04001088182455
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 is een geavanceerde DIN 43650, Form A vrouwelijke connector, speciaal ontworpen voor betrouwbare en efficiënte connectiviteit. Het heeft een transparante behuizing die gemakkelijk zicht biedt op interne componenten. Deze connector ondersteunt een configuratie van 2+Aarde (Beschermingsaarde) met schroefcontacten, een PCB uitgerust met een Gele LED, en Varistorbescherming, waardoor het zeer betrouwbaar is voor kritieke toepassingen. Geschikt voor 120 AC/DC bij 8A, inclusief een zwarte kabelwartel met PG11-schroefdraad voor veilige bevestiging.
De voordelen van de GDM - 175301-803 omvatten een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, een betrouwbare contactweerstand van ≤ 10 mOhm, en een operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C. Bovendien heeft het een beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gekoppeld, wat duurzaamheid biedt tegen stof en water. De Gele LED dient als functieweergave en de Varistor biedt beschermingscircuitfuncties om de levensduur van het aangesloten apparaat te verlengen.
Dit product is ideaal voor verschillende industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, hydraulische en pneumatische besturing en elektrische apparatuur die robuuste signaalconnectors vereisen. De naleving van DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 ontwerpnormen garandeert interoperabiliteit en compatibiliteit met een breed scala aan oude en moderne systemen.
De voordelen van de GDM - 175301-803 omvatten een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, een betrouwbare contactweerstand van ≤ 10 mOhm, en een operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C. Bovendien heeft het een beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gekoppeld, wat duurzaamheid biedt tegen stof en water. De Gele LED dient als functieweergave en de Varistor biedt beschermingscircuitfuncties om de levensduur van het aangesloten apparaat te verlengen.
Dit product is ideaal voor verschillende industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, hydraulische en pneumatische besturing en elektrische apparatuur die robuuste signaalconnectors vereisen. De naleving van DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 ontwerpnormen garandeert interoperabiliteit en compatibiliteit met een breed scala aan oude en moderne systemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933927212 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | Name: GDM21FB-V21-10D |
| Nominale spanning: | 120 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED and Varistor, 120 AC/DC, 8A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 120 VR YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |