GDM - 175301-803 (DIN 43650)
€ 12,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 GB 1 grey
Fabrikantnummer:
932329106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 ventielconnector is een duurzaam en betrouwbaar component, dat voldoet aan DIN 43650 normen. Deze Form A, vrouwelijke connector heeft een grijze behuizing en een 18mm ontwerp met 2+aarde (beschermende aarde) contacten. Het bevat schroefcontacten en een printplaat uitgerust met een bruggelijkrichter en varistor, waardoor het tot 250V AC/DC en 1A stroom aankan. De connector heeft ook een grijze PG11-kabelwartel en is gemaakt om bestand te zijn tegen zware omgevingen met een IP65-beschermingsgraad. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn, Cu/Sn voor contactbasis en -bekleding, en PA GF voor de kabelwartel, zorgt het voor langdurige robuuste prestaties. Deze connector is ontworpen voor een reeks industriële toepassingen en kan worden gebruikt met kabels van 6 tot 9 mm in diameter.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | no |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 23555 Name: GDM216B-V3U-10D |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Grey Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Bridge Rectifer and Varistor, 250 AC/DC, 1A, grey cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 GB 1 grey |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |
| Uniek Nr.: | hir932329106 |