GDM - 175301-803 (DIN 43650)
€ 15,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 GB 1 LED 24 black
Fabrikantnummer:
932446002
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een hoogwaardige Form A Vrouwelijke Ventielconnector, ontworpen voor robuuste en betrouwbare veldbevestigbare toepassingen. Het beschikt over een doorschijnende behuizing en een zwarte kabelwartel. De connector is uitgerust met een PCB die een bruggelijkrichter, een rode LED-functie-indicator en een varistor voor beschermingscircuits omvat. Met een nominaal vermogen van 24 AC/DC en een stroom van 1A, ondersteunt deze connector hoogwaardige operaties. De kabelwartel heeft een PG11-schroefdraad en is geschikt voor kabels met een diameter van 6-9 mm. De contactbasis is gemaakt van CuZn met Cu/Sn-plating, wat zorgt voor een langdurige elektrische verbinding.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Bridge Rectifer, Red LED, and Varistor, 24 AC/DC, 1A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 GB 1 LED 24 black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |
| Uniek Nr.: | hir932446002 |