GDM - 175301-803 (DIN 43650)
€ 18,15
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2009 RC 230 1
Fabrikantnummer:
933802112
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een robuuste en betrouwbare Form A-ventielconnector, ontworpen voor veeleisende toepassingen. Met een female-verbindingstype en een 2+Ground (Protective Earth) pinconfiguratie is deze connector geschikt voor gebruik met elektrische stromen tot 250 AC/DC en een nominale stroom van 8A. Het component beschikt over een centrale schroefbevestiging en gebruikt PG9-draad voor de zwarte kabelwartel, wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. Bovendien maakt de doorschijnende behuizing visuele inspectie eenvoudig, terwijl de geïntegreerde gloeilamp en het RC-element extra veiligheid en operationele duidelijkheid bieden.
Voordelen van de GDM - 175301-803 zijn onder meer het hoge beschermingsniveau met een IP65-classificatie, wat het geschikt maakt voor veeleisende omgevingen. De duurzaamheid van de connector wordt verder versterkt door het brede bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C. Bovendien bieden het RC-filter en de onderdrukkingscondensator beschermende circuits om aangesloten apparaten te beschermen.
Deze connector is ideaal voor industriële en automatiseringstoepassingen waar betrouwbaarheid en veiligheid voorop staan. Het veelzijdige ontwerp voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor diverse field attachable toepassingen.
Voordelen van de GDM - 175301-803 zijn onder meer het hoge beschermingsniveau met een IP65-classificatie, wat het geschikt maakt voor veeleisende omgevingen. De duurzaamheid van de connector wordt verder versterkt door het brede bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C. Bovendien bieden het RC-filter en de onderdrukkingscondensator beschermende circuits om aangesloten apparaten te beschermen.
Deze connector is ideaal voor industriële en automatiseringstoepassingen waar betrouwbaarheid en veiligheid voorop staan. Het veelzijdige ontwerp voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400-normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor diverse field attachable toepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | RC-Filter and suppression capacitor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Glow Lamp and RC Element, 250 AC/DC, 8A, black cable gland PG9 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2009 RC 230 1 |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 0.75 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 0.75 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |
| Uniek Nr.: | hir933802112 |