GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 2,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM 3016 grey
Fabrikantnummer:
934395106
EAN:
04002044201142
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een veelzijdige en duurzame veldmontagebare ventielconnector, ontworpen volgens DIN 43650 normen. Het heeft een Form A, vrouwelijke configuratie met een 18mm grootte en een grijze behuizing. Deze connector is uitgerust met 3+Grond (Aarde) schroefcontacten, werkt zonder schakelingen en ondersteunt een nominale spanning van 250 V AC/DC met een stroom van 16A. De kabelwartel heeft een M16 schroefdraad en is geschikt voor geleiderdoorsneden van 0,25 mm² tot 1,5 mm² en geschikte kabels variërend van Ø 4,0 tot 10 mm. De hoge beschermingsgraad van IP65 zorgt voor betrouwbare prestaties onder uitdagende omstandigheden, terwijl het temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C veelzijdig gebruik mogelijk maakt. Met een ontwerp volgens DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, is deze connector ongeëerd en wordt vastgezet met een centrale schroefbevestiging.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934395106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 4.0 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888132 Name: GDM3166-A0U-10F |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Grey housing, 3+Ground (Protective Earth). screw contacts, without circuitry, 250 V AC/DC, 16A, cable gland M16 thread |
| Artikelomschrijving: | GDM 3016 grey |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- SteelScrew, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Seperately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |