GAN3ZLU-P2M-259
€ 36,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN3ZLU-P2M-2591000-1UB
Fabrikantnummer:
934889069
EAN:
04001088021235
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Productinformatie
De GAN3ZLU-P2M-259 is een robuuste, hoogwaardige kabelset die voldoet aan DIN-normen. Deze 4-polige enkelzijdige kabelset heeft een grijze, doorschijnende behuizing en is uitgerust met rood-groene LED's voor de statusweergave van drukschakelaars. Met een bedrijfsspanning van 24 V AC/DC en een stroomcapaciteit tot 6A, is dit apparaat ideaal voor toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen in verschillende industriële omgevingen. De kabelset beschikt over een hoogwaardige PUR oranje kabel met een geleiderdikte van 0,50 mm², wat uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid biedt. Het biedt superieure resistentie tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. Bovendien heeft het een IP65- en IP67-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof en onderdompeling in water, en kan het effectief functioneren in temperaturen van -25°C tot +85°C, uitbreidbaar tot +105°C met een extra pakking. Met een ontwerpstandaard van DIN EN 175301-803-A biedt dit product uitzonderlijke betrouwbaarheid en prestaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889069 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Algemene afscherming (kabel): | yes |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE at cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | DIN VDE 0472-803 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 259 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | good microbes and hydrolysis resistance, mainly plasticizer diffusion free, good chemical and oil resistance, Exclusion of PVC and Silicone, free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | orange matt similarly RAL 2003 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN3ZLU-P2M-2591000-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE at cable outlet), grey translucent body, with red-green LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 6 A; PUR orange cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889069 |