GAN3ZLU-P2M-228
€ 16,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN3ZLU-P2M-2280100-1UD
Fabrikantnummer:
6809
EAN:
04001088029880
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GAN3ZLU-P2M-228 is een hoogwaardige GAN DIN standaard enkelzijdige kabelset met een Form A, 4-pins configuratie (3+1PE, met PE bij de kabeluitgang). De behuizing is grijs en transparant en is uitgerust met dubbele rood-groene LED's speciaal ontworpen voor druksensor toepassingen. Werkend bij 24 V AC/DC en ondersteunend tot 6 A, is deze duurzame eenheid voorzien van een PUR zwarte kabel van 0,50 mm², wat betrouwbaarheid en langdurige prestaties in diverse industriële omgevingen garandeert.
Deze kabelset biedt opmerkelijke voordelen, waaronder uitstekende chemische en oliebestendigheid, hoge flexibiliteit, en een ontwerp zonder PVC en siliconen, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden. De toevoeging van een robuuste IP65 en IP67 beschermingsgraad waarborgt de geschiktheid van het product voor veeleisende toepassingen, zelfs bij extreme temperaturen van -25 °C tot +85 °C.
Ideaal voor het aansluiten van ventielsysteem en andere industriële apparatuur, maken het hoekontwerp en de hoge veiligheidseigenschappen van de kabelset het een uitstekende keuze voor professionele toepassingen. De naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 benadrukken de betrouwbaarheid en veelzijdigheid ervan.
Deze kabelset biedt opmerkelijke voordelen, waaronder uitstekende chemische en oliebestendigheid, hoge flexibiliteit, en een ontwerp zonder PVC en siliconen, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden. De toevoeging van een robuuste IP65 en IP67 beschermingsgraad waarborgt de geschiktheid van het product voor veeleisende toepassingen, zelfs bij extreme temperaturen van -25 °C tot +85 °C.
Ideaal voor het aansluiten van ventielsysteem en andere industriële apparatuur, maken het hoekontwerp en de hoge veiligheidseigenschappen van de kabelset het een uitstekende keuze voor professionele toepassingen. De naleving van normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 benadrukken de betrouwbaarheid en veelzijdigheid ervan.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 6809 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE at cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 228 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | good microbes and hydrolysis resistance, mainly plasticizer diffusion free, good chemical and oil resistance, Exclusion of PVC and Silicone, free of lacquer wetting disturbing substances, Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN3ZLU-P2M-2280100-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE at cable outlet), grey translucent body, with red-green LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 6 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir6809 |