GAN31LU-P1M-611
€ 27,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-P1M-6110500-1UC
Fabrikantnummer:
934889110
EAN:
04001088021679
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN31LU-P1M-611 is een hoogwaardige GAN DIN Standaard Single-Ended Cordset, ontworpen voor industriële toepassingen. Met een Form A, 4-pins configuratie (3+1PE met PE over de kabeluitgang) in een slank, grijs, transparant lichaam, is het uitgerust met dubbele groen-gele LEDs voor drukschakelindicatie. De unit werkt op 24 V AC/DC en ondersteunt tot 10 A, waardoor het uitstekend geschikt is voor betrouwbare stroomlevering in veeleisende omgevingen. De 0,75 mm² PVC grijze kabel biedt duurzaamheid en flexibiliteit en is bestand tegen een breed scala aan bedrijfstemperaturen.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder robuuste constructie met uitstekende elektrische prestaties. De dubbele LED-indicatoren verbeteren de veiligheid en bieden een duidelijke visuele indicatie van de operationele status. Het ontwerp van de kabel voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en eenvoudige integratie in bestaande systemen garandeert.
Ideaal voor gebruik in automatisering en besturing, is deze cordset perfect voor het aansluiten van magneetventielen, drukschakelaars en andere industriële apparatuur. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 biedt het voldoende bescherming tegen stof en waterstralen, zodat het ook in zware omstandigheden lang meegaat.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder robuuste constructie met uitstekende elektrische prestaties. De dubbele LED-indicatoren verbeteren de veiligheid en bieden een duidelijke visuele indicatie van de operationele status. Het ontwerp van de kabel voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en eenvoudige integratie in bestaande systemen garandeert.
Ideaal voor gebruik in automatisering en besturing, is deze cordset perfect voor het aansluiten van magneetventielen, drukschakelaars en andere industriële apparatuur. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 biedt het voldoende bescherming tegen stof en waterstralen, zodat het ook in zware omstandigheden lang meegaat.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889110 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | extensively oil and petrol resistant according to VDE 0250 und 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562034 Name: GAN-DKEE7X-AK0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 611 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-P1M-6110500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, with dual green-yellow LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 part 904 test method B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889110 |