GAN31LU-P1M-611
€ 21,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-P1M-6110200-1UC
Fabrikantnummer:
934889109
EAN:
04001088021662
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN31LU-P1M-611 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelsnoer met een Form A, 4-pins configuratie (3+1PE). Het grijze doorschijnende lichaam is uitgerust met dubbele groen-gele LED's voor drukschakelaarsignalering. Deze kabelset werkt op 24 V AC/DC en ondersteunt een nominale stroom van 10 A, wat het ideaal maakt voor diverse industriële toepassingen. De grijze PVC-kabel van 0,75 mm² dikte garandeert robuuste prestaties en een lange levensduur.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de betrouwbare elektrische prestaties en hoge duurzaamheid. Het biedt effectieve isolatieweerstand en contactweerstand, wat zorgt voor een veilige en efficiënte verbinding. Met een hoge IP-rating van IP65 en IP67 is dit product klaar om stof, wateronderdompeling en intense omstandigheden te weerstaan.
De GAN31LU-P1M-611 is het best geschikt voor gebruik in omgevingen die een consistente stroom- en signaaloverdrachtsoplossing vereisen. Het onbeschermde ontwerp, samen met de haakse connectoren, maakt het ideaal voor installaties waar de ruimte beperkt is, zoals in industriële automatiseringssystemen. Verder verbetert zijn uitgebreide olie- en benzinebestendigheid de betrouwbaarheid in zware industriële omgevingen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de betrouwbare elektrische prestaties en hoge duurzaamheid. Het biedt effectieve isolatieweerstand en contactweerstand, wat zorgt voor een veilige en efficiënte verbinding. Met een hoge IP-rating van IP65 en IP67 is dit product klaar om stof, wateronderdompeling en intense omstandigheden te weerstaan.
De GAN31LU-P1M-611 is het best geschikt voor gebruik in omgevingen die een consistente stroom- en signaaloverdrachtsoplossing vereisen. Het onbeschermde ontwerp, samen met de haakse connectoren, maakt het ideaal voor installaties waar de ruimte beperkt is, zoals in industriële automatiseringssystemen. Verder verbetert zijn uitgebreide olie- en benzinebestendigheid de betrouwbaarheid in zware industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889109 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | extensively oil and petrol resistant according to VDE 0250 und 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562033 Name: GAN-DKEE7X-AK0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 611 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-P1M-6110200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, with dual green-yellow LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual green-yellow LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 part 904 test method B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889109 |