GAN31LU-P1J-611
€ 26,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-P1J-6110500-1UC
Fabrikantnummer:
934889108
EAN:
04001088021655
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN31LU-P1J-611 is een GAN DIN standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen in een hoekkoppeling met een 4-pins aansluiting (3+1PE; PE over kabeluitgang) en een grijs doorschijnende behuizing. Het is uitgerust met dubbele rood-groene LEDs voor het aanduiden van druksensoren en werkt op 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A. De kabelset bevat een PVC grijze kabel van 0,75 mm², die zorgt voor betrouwbare en duurzame prestaties. Dit product voldoet bovendien aan verschillende veiligheids- en milieunormen.
De belangrijkste voordelen van de GAN31LU-P1J-611 zijn de robuuste constructie met een CuZn contactbasismateriaal en UL 94 V-0 vlamvertragend contacthouder. De gegoten behuizing, gemaakt van TPE, biedt olie- en benzineresistentie. Bovendien heeft deze kabelset een hoge contact- en isolatieweerstand, waardoor deze geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Toepassingen van dit product zijn talrijk in gebieden waar betrouwbare ventielconnectoren en druksensoren nodig zijn. De compatibiliteit met standaard Hirschmann/Lumberg Automation connectoren en de hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP69K) maken het ideaal voor gebruik in uitdagende omgevingen, wat zowel de veiligheid als de efficiëntie waarborgt.
De belangrijkste voordelen van de GAN31LU-P1J-611 zijn de robuuste constructie met een CuZn contactbasismateriaal en UL 94 V-0 vlamvertragend contacthouder. De gegoten behuizing, gemaakt van TPE, biedt olie- en benzineresistentie. Bovendien heeft deze kabelset een hoge contact- en isolatieweerstand, waardoor deze geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Toepassingen van dit product zijn talrijk in gebieden waar betrouwbare ventielconnectoren en druksensoren nodig zijn. De compatibiliteit met standaard Hirschmann/Lumberg Automation connectoren en de hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP69K) maken het ideaal voor gebruik in uitdagende omgevingen, wat zowel de veiligheid als de efficiëntie waarborgt.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889108 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 5 |
| Oliebestendigheid: | extensively oil and petrol resistant according to VDE 0250 und 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562032 Name: GAN-DHEE7X-AK0500C1-XC607-AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 611 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-P1J-6110500-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, with red-green LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 part 904 test method B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889108 |