GAN31LU-A0U-743
€ 11,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-A0U-7430200-1UC
Fabrikantnummer:
934889006
EAN:
04001088020535
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN31LU-A0U-743 is een hoogwaardige DIN Standaard Single-Ended Cordset die is ontworpen voor duurzame prestaties in industriële omgevingen. Het beschikt over een Form A 4-polige configuratie (3+1PE) en heeft een grijs doorzichtig lichaam zonder schakelingen. Het werkt effectief bij 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 6 A. De cordset bevat een 0,50 mm² zwarte PVC-kabel, wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert.
Een van de opvallende voordelen van dit product is het vermogen om een hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) te behouden, waardoor het betrouwbaar en veilig is voor langdurig gebruik. Het is beoordeeld voor maximaal 50 koppelingscycli, wat zorgt voor een lange levensduur in veeleisende toepassingen. Met een IP65/IP67 beschermingsgraad is het bestand tegen stof en water.
Dit product wordt veel gebruikt in ventielaansluitingen en is geschikt voor verschillende industriële automatiseringsbehoeften, waar betrouwbare en veilige verbindingen essentieel zijn. De cordset is erkend door regelgevende instanties zoals VDE en voldoet aan de RoHS-normen, wat de milieuvriendelijkheid garandeert.
Een van de opvallende voordelen van dit product is het vermogen om een hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) te behouden, waardoor het betrouwbaar en veilig is voor langdurig gebruik. Het is beoordeeld voor maximaal 50 koppelingscycli, wat zorgt voor een lange levensduur in veeleisende toepassingen. Met een IP65/IP67 beschermingsgraad is het bestand tegen stof en water.
Dit product wordt veel gebruikt in ventielaansluitingen en is geschikt voor verschillende industriële automatiseringsbehoeften, waar betrouwbare en veilige verbindingen essentieel zijn. De cordset is erkend door regelgevende instanties zoals VDE en voldoet aan de RoHS-normen, wat de milieuvriendelijkheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889006 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 743 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeldiameter D: | ø 5.3 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-A0U-7430200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 6 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889006 |