GAN31LU-A0U-610
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-A0U-6100150-1UD
Fabrikantnummer:
934889146
EAN:
04001088077751
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GAN31LU-A0U-610 is een GAN DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset met een Form A, 4-pins layout (3+1PE; PE over kabeluitgang) en een grijze doorschijnende behuizing. Hij werkt op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A. Gemaakt met een duurzame PVC grijze kabel van 0,75 mm², biedt deze kabelset betrouwbare prestaties onder verschillende omstandigheden. Het is ideaal voor elektrische systemen die een betrouwbare connector vereisen die voldoet aan DIN EN 175301-803-A normen.
De voordelen van deze kabelset omvatten hoge betrouwbaarheid dankzij het onbeschermde ontwerp en de centrale schroefbevestiging, wat zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 is het geschikt voor veeleisende omgevingen, en biedt bescherming tegen stof en water. De gebruikte materialen, zoals de CuZn contactbasis en Cu/Sn bekleding, zorgen voor uitstekende elektrische geleiding en corrosiebestendigheid.
Toepassingen van deze kabelset zijn divers en passen goed in industriële automatiserings- en elektrische toepassingen waar een veilige en stabiele verbinding vereist is. Zijn capaciteit om te functioneren bij temperaturen variërend van -25°C tot +85°C, uit te breiden tot -40°C tot +105°C met een extra pakking, maakt het aanpasbaar aan verschillende operationele omgevingen.
De voordelen van deze kabelset omvatten hoge betrouwbaarheid dankzij het onbeschermde ontwerp en de centrale schroefbevestiging, wat zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 is het geschikt voor veeleisende omgevingen, en biedt bescherming tegen stof en water. De gebruikte materialen, zoals de CuZn contactbasis en Cu/Sn bekleding, zorgen voor uitstekende elektrische geleiding en corrosiebestendigheid.
Toepassingen van deze kabelset zijn divers en passen goed in industriële automatiserings- en elektrische toepassingen waar een veilige en stabiele verbinding vereist is. Zijn capaciteit om te functioneren bij temperaturen variërend van -25°C tot +85°C, uit te breiden tot -40°C tot +105°C met een extra pakking, maakt het aanpasbaar aan verschillende operationele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934889146 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Artikelnummer (#1): | 934889146 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562917 Name: GAN-DAEE7A-AH0150C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 610 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG |
| Kabeldiameter D: | ø 6.20 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-A0U-6100150-1UD |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 904 test method B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |