GAN31LU-A0U-604
€ 46,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-A0U-6041000-1UB
Fabrikantnummer:
7947
EAN:
04001088124486
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN31LU-A0U-604 is een hoogwaardige GAN DIN Standard enkelzijdige aansluitsnoer ontworpen met betrouwbaarheid en veelzijdigheid in gedachten. Het beschikt over een Form A, 4-polige configuratie (3+1PE met PE over de kabeluitgang) en heeft een grijs doorschijnende behuizing zonder interne schakelingen. Met een bedrijfsvoltage van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A, biedt het robuuste prestaties voor diverse toepassingen. De aansluitsnoer wordt geleverd met een 0,75 mm² PUR grijze kabel, die duurzaamheid biedt en bestand is tegen elementen zoals UV, ozon, zuren, basen en oplosmiddelen. De kabel is ook halogeenvrij en oliebestendig, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. De GAN DIN Standard enkelzijdige aansluitsnoer is ontworpen voor gebruik in ventielconnectoren en heeft een nominale impulsvoltage van 4.0 kV. Het voldoet aan beschermingsgraden van IP65 en IP67 bij correct monteren en vergrendelen, wat uitstekende duurzaamheid en bescherming biedt tegen omgevingsfactoren. De aansluitsnoer is ook VDE-goedgekeurd en RoHS-conform. Met hoge koppelingscycli, uitstekende isolatieweerstand en robuuste contactweerstand is deze aansluitsnoer ideaal voor zowel stationaire als flexibele installaties in industriële automatisering en andere toepassingen met hoge prestaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 7947 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 604 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG, Restistant against acids, alkalis and solvents, UV-and ozone resistant |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-A0U-6041000-1UB |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B, UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir7947 |