GAN31LU-A0U-604
€ 14,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN31LU-A0U-6040200-1UC
Fabrikantnummer:
934889078
EAN:
04001088021341
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De GAN31LU-A0U-604 is een DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen in een duurzame grijze transparante behuizing. Het beschikt over een Form A, 4-pins (3+1PE) configuratie, die betrouwbare elektrische connectiviteit zonder elektronica biedt, en ondersteunt een spanning van 230 V AC/DC met een stroom tot 10 A. De robuuste PUR grijze kabel heeft een geleidergrootte van 0,75 mm² en biedt uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren zoals UV-stralen, ozon, zuren, logen en oplosmiddelen.
Deze kabelset biedt uitzonderlijke voordelen, zoals de hoge beschermingsgraden van IP65 en IP67, die garanderen dat het bestand is tegen veeleisende industriële omgevingen, en de naleving van verschillende normen en goedkeuringen zoals VDE en RoHS. Het is vervaardigd met hoogwaardige materialen, waaronder CuZn voor de contactbasis en een TPE gegoten behuizing, en zorgt voor duurzaamheid en prestaties.
Ideaal voor ventielconnectoren, is deze kabelset geschikt voor toepassingen die een veilige en betrouwbare elektrische verbinding vereisen. Het ontwerp is geschikt voor bedrijfstemperaturen van -25 °C tot +85 °C, waardoor het veelzijdig is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Deze kabelset biedt uitzonderlijke voordelen, zoals de hoge beschermingsgraden van IP65 en IP67, die garanderen dat het bestand is tegen veeleisende industriële omgevingen, en de naleving van verschillende normen en goedkeuringen zoals VDE en RoHS. Het is vervaardigd met hoogwaardige materialen, waaronder CuZn voor de contactbasis en een TPE gegoten behuizing, en zorgt voor duurzaamheid en prestaties.
Ideaal voor ventielconnectoren, is deze kabelset geschikt voor toepassingen die een veilige en betrouwbare elektrische verbinding vereisen. Het ontwerp is geschikt voor bedrijfstemperaturen van -25 °C tot +85 °C, waardoor het veelzijdig is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889078 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562008 Name: GAN-DAEE7A-FT0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 604 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG, Restistant against acids, alkalis and solvents, UV-and ozone resistant |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN31LU-A0U-6040200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey translucent body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B, UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889078 |