GAN310U-A0U-604
€ 15,70
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN310U-A0U-6040200
Fabrikantnummer:
934889578
EAN:
04001088041998
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN310U-A0U-604 is een hoogwaardige kabelset die voldoet aan de DIN standaard, met een enkelzijdig ontwerp en een Form A 4-polige configuratie (3+1PE). Het is UL 2238 goedgekeurd en heeft een robuuste zwarte behuizing zonder schakeling, geschikt voor diverse industriële toepassingen die 230 V AC/DC en een stroom tot 10 A vereisen. De kabelset bevat een duurzame grijze PUR-kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm². Ontworpen voor betrouwbaarheid, is de kabel bestand tegen zuren, basen en oplosmiddelen, en biedt het UV- en ozonbestendigheid.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen zoals een robuuste constructie, hoge isolatieweerstand en effectieve afscherming, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. De IP65 en IP67 classificaties, gecombineerd met een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, maken het geschikt voor zware omgevingen. Met een flexibele grijze PUR-mantel die bestand is tegen zware omstandigheden, is het veelzijdig in vaste of flexibele installaties.
De GAN310U-A0U-604 kabelset wordt veel gebruikt in industriële automatisering, met name voor ventielconnectoren. Het kan worden gebruikt in een reeks apparaten die betrouwbare stroomoverdracht vereisen, waarbij betrouwbare isolatie en minimale contactweerstand worden geboden, ideaal voor binnen- of buitentoepassingen.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen zoals een robuuste constructie, hoge isolatieweerstand en effectieve afscherming, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. De IP65 en IP67 classificaties, gecombineerd met een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, maken het geschikt voor zware omgevingen. Met een flexibele grijze PUR-mantel die bestand is tegen zware omstandigheden, is het veelzijdig in vaste of flexibele installaties.
De GAN310U-A0U-604 kabelset wordt veel gebruikt in industriële automatisering, met name voor ventielconnectoren. Het kan worden gebruikt in een reeks apparaten die betrouwbare stroomoverdracht vereisen, waarbij betrouwbare isolatie en minimale contactweerstand worden geboden, ideaal voor binnen- of buitentoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889578 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Aantal draden: | 4 |
| Oliebestendigheid: | VDE 0250 and 0472 |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 85 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN with cULus approval |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 21198 |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 604 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials acc. : 2000/53/EG, 2011/65/EU, 2003/11/EG, 1907/2006/EG, Restistant against acids, alkalis and solvents, UV-and ozone resistant |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7001 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN310U-A0U-6040200 |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1, DIN VDE 0472 Teil 804 test method B, UL/CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Uniek Nr.: | hir934889578 |