GAN2Z0U-A0U-603
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN2Z0U-A0U-6030200-1UC
Fabrikantnummer:
934889134
EAN:
04001088051584
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GAN2Z0U-A0U-603 is een DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset, met een Form A, 3-pins ontwerp (2+1PE met PE aan de kabeluitgang). Dit product is UL 2238-gecertificeerd en verzekert veiligheid en conformiteit. Het heeft een robuust zwart lichaam en een gehoekte vrouwelijke connector, ondersteunt een spanningsvermogen van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 10 A. De grijze PUR-kabel biedt flexibiliteit en duurzaamheid met een doorsnede van 0,75 mm², en heeft een uitstekende resistentie tegen chemicaliën en oliën.
Deze kabelset is ideaal voor diverse industriële toepassingen en biedt betrouwbare connectiviteit onder uitdagende omstandigheden. De beschermingsgraad van IP65 en IP67 garandeert water- en stofbestendigheid, waardoor het geschikt is voor buitengebruik en ruwe omgevingen. De hoge isolatie- en contactweerstand zorgen voor een langdurige elektrische prestatie, en verzekeren de veilige en effectieve werking van machines en andere apparatuur in professionele omgevingen.
Deze kabelset is ideaal voor diverse industriële toepassingen en biedt betrouwbare connectiviteit onder uitdagende omstandigheden. De beschermingsgraad van IP65 en IP67 garandeert water- en stofbestendigheid, waardoor het geschikt is voor buitengebruik en ruwe omgevingen. De hoge isolatie- en contactweerstand zorgen voor een langdurige elektrische prestatie, en verzekeren de veilige en effectieve werking van machines en andere apparatuur in professionele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889134 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-404 , VDE 0472; VDE 0250 |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 85 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN with cULus approval |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Nominale stroom (CSA)*: | 6 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 6 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Kabelnummer: | 603 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.80 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | yes |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.92 ± 0.05 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN2Z0U-A0U-6030200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), UL 2238, black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A; PUR grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, CSA FT2; VDE 0472 Teil 804 Prüfart B |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Uniek Nr.: | hir934889134 |