GAN22LU-V2Y-609
€ 15,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GAN22LU-V2Y-6090200-1UC
Fabrikantnummer:
934889111
EAN:
04001088021693
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De GAN22LU-V2Y-609 is een hoogwaardig en robuust DIN-standaard enkelzijdige aansluitsnoer ontworpen voor optimale prestaties en veiligheid. Met een 3-pins (2+2PE) configuratie beschikt deze snoer over een grijze doorschijnende behuizing, een varistor voor verbeterde bescherming en een gele LED-indicator voor de operationele status. Het is ontworpen voor 230 V AC/DC werking en kan tot 10 A stroom aan, wat het geschikt maakt voor diverse industriële toepassingen. De grijze PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm² zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit en biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën.
Een van de belangrijkste voordelen van de GAN22LU-V2Y-609 is de veelzijdigheid in zware operationele omstandigheden. De snoer heeft een bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, wat kan worden uitgebreid tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. Dit maakt het geschikt voor een breed scala aan industriële omgevingen. Het product heeft ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat zorgt voor een hoge weerstand tegen stof en waterindringing, waardoor de levensduur wordt verlengd.
De GAN22LU-V2Y-609 is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en apparatuur die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het hoekige ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie in compacte ruimtes, terwijl de centrale schroefbevestiging zorgt voor veilige montage. De aanwezigheid van de varistor en de LED-functie-indicator voegt lagen van veiligheid en gemak toe, en biedt gebruikers realtime operationele feedback en verbeterde bescherming tegen spanningspieken.
Een van de belangrijkste voordelen van de GAN22LU-V2Y-609 is de veelzijdigheid in zware operationele omstandigheden. De snoer heeft een bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, wat kan worden uitgebreid tot -40 °C tot +105 °C met een extra pakking. Dit maakt het geschikt voor een breed scala aan industriële omgevingen. Het product heeft ook een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat zorgt voor een hoge weerstand tegen stof en waterindringing, waardoor de levensduur wordt verlengd.
De GAN22LU-V2Y-609 is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en apparatuur die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. Het hoekige ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie in compacte ruimtes, terwijl de centrale schroefbevestiging zorgt voor veilige montage. De aanwezigheid van de varistor en de LED-functie-indicator voegt lagen van veiligheid en gemak toe, en biedt gebruikers realtime operationele feedback en verbeterde bescherming tegen spanningspieken.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934889111 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+2 PE |
| Aantal draden: | 3 |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Productsubfamilie: | GAN |
| Vervanging voor: | ID: 934562029 Name: GAN-DLFE7X-AG0200C1-XC607-AD |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 (IP69K: without additional gasket; max. +80 °C) |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabelnummer: | 609 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C (With additional 934-887-001 gasket : -40 °C - +105 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabeleigenschappen: | free off lacquer wetting disturbing substances, good chemical and oil resistance, Exclusion of Silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Halogeenvrij: | no |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GAN22LU-V2Y-6090200-1UC |
| Lange omschrijving (#1): | GAN DIN Standard Single-Ended Cordset: Form A, 3-pin (2+2PE), grey translucent body, with varistor and yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A; PVC grey cable, 0.75 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Vormdeelkleur: | Grey translucent |
| Uniek Nr.: | hir934889111 |